Ο Ζλάταν που εκτιμά απεριόριστα τον Έλληνα σταρ του NBA του έστειλε μια υπογεγραμμένη φανέλα του και έγραψε πάνω στα γράμματα της: «Στον Γιάννη, με όλη μου την αγάπη και επιτυχία. Είσαι ο καλύτερος».
![αντε](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-06-16/αντε.jpg)
Η φανέλα είναι φαρδιά πλατιά την υπογραφή του Ζλάταν και έκανε τον πρωταθλητή του NBA να ποζάρει σαν μικρό παιδάκι στο φακό ενώ την κρατούσε στα χέρια του. Ο Γιάννης έγραψε ως λεζάντα στη φωτογραφία στο Instagram: «Όταν είσαι διακοπές και ο GOAT σου στέλνει φανέλα! ».
Θυμίζουμε ότι ο Γιάννης είχε γράψει στον Ζλάταν: «Τα λιοντάρια δε συγκρίνουν τους εαυτούς τους με ανθρώπους. -Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς. Συγχαρητήρια για την υπέροχη καριέρα φίλε μου».