Τις διακοπές της στην Κεφαλλονιά απολαμβάνει με τον σύντροφό της Σπυράγγελο Λυκούδη, η Ελένη Φουρέιρα.
Η γνωστή ερμηνεύτρια μετά την εμφάνιση στη μεγάλη συναυλία του Ρυθμού επέστρεψε στο νησί και δεν έχει σταματήσει τις βόλτες, τις βουτιές και τα θαλάσσια σπορ στον Μακρύ Γυαλό…
Ο φωτογραφικός φακός του “ΟΚ!” την απαθανάτισε να απολαμβάνει το μπάνιο της στο beach bar της οικογένειας του συντρόφου της και να προκαλεί πανικό με το σέξι μπικίνι της.
![](https://politisonline.com/wp-content/uploads/2018/08/favicon-96x96.png)
Νέα από την Ελλάδα και τον Κόσμο