Δείτε το βίντεο από το “Mykonos Live Tv“:
Ο Ηλίας Ψινάκης πέρασε το τριήμερο της Πρωτομαγιάς στην Μύκονο.
Εκεί ο Δήμαρχος του Μαραθώνα συναντήθηκε με τον Δήμαρχο της Μυκόνου όπου χαμογελαστοί και ευδιάθετοι, περπάτησαν το βράδυ στα γραφικά σοκάκια του πανέμορφου νησιού.
Ο Δήμαρχος της Μυκόνου του επιφύλαξε μια έκπληξη, καθώς του χάρισε ένα μαύρο καπέλο που πάνω έγραφε με χρυσά κεφαλαία γράμματα «Mayor Mykonos», δηλαδή «Δήμαρχος Μυκόνου»
![](https://politisonline.com/wp-content/uploads/2018/08/favicon-96x96.png)
Νέα από την Ελλάδα και τον Κόσμο
Προηγούμενο Άρθρο
Επόμενο Άρθρο