![Η ρομαντική κομεντί «As Greek as it gets» γυρίζεται αυτές τις ημέρες στη Μύκονο Στη Μύκονο αναζητούν τον νέο «Γάμο α λα ελληνικά»](http://nstatic.tanea.gr/19136016_as_greek_as_1407476689544.limghandler.jpg?i=aT1maWxlcyUyZjElMmZtZWRpYSUyZjIwMTQlMmYwOCUyZjA3JTJmMTkxMzYwMTZfYXMrZ3JlZWsrYXNfMTQwNzQ3NjY4OTU0NC5qcGcmdz02NjAmaD0zNzYmc3Q9dHJ1ZSZiZz0xNjc3NzIxNSZjcj10cnVlJmF0PTQ%3d)
Η αιωνιότητα του «ώπααα» πρωταγωνιστεί κάτω από τον ολόλαμπρο ήλιο των Κυκλάδων στην ταινία «As Greek as it gets», του Πίτερ και της Ελεν Παρουλάκις, ομογενών από την Αυστραλία, τα γυρίσματα της οποίας πραγματοποιούνται στη Μύκονο. Το κυκλαδονήσι πρωταγωνιστεί για δεύτερη φορά μέσα σε πέντε χρόνια σε ταινία-διαφήμιση στο εξωτερικό του ελληνικού καλοκαιριού και των ανοιχτόκαρδων ανθρώπων του ελληνικού αρχιπελάγους.